У Слов’янську в рамках туру містами Донбасу виступив Ансамбль НГУ

Живий звук та щире спілкування отримали мешканці Слов'янська у минулу суботу на Соборній площі міста.

До нас з яскравою двогодинною програмою завітав Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України, що розпочав тур містами Донбасу з Краматорська, та також виступив у ряді міст Донецької та Луганської областей.

Три десятки талановитих гвардійців дарували своє серце мешканцям прифронтової України. Серед виконавців - наш земляк – Василь Євтєхов, соліст Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України. Його тут називають – «харизмою ансамблю».

"Я сам родом з Донецької області Великоновосілківського району села Старомлинівки. Там живуть мої рідні, друзі батьки! Я дуже переживаю за них, слава Богу, там немає війни. Я всім моїм землякам бажаю миру" - каже пан Василь.

В ансамблі кажуть, що нерідко бачать знайомі обличчя – тих, хто їх зустрічає їх чи не кожного разу.

Олександр Чорний, начальник служби культурно-просвітницької роботи управління по роботі з особовим складом ГУ НГУ, доповнює: "Вже 15 разів ансамбль приїжджав в Донецьку та Луганську область. Наша задача – підняти настрій людям на Трійцю та на останні дзвоники в наших школах.  "

Свою настроєву місію гвардійці виконали. Під їхню музику та пісні люди танцювали і в Краматорську, і в Слов’янську.  Крім Краматорська та Слов’янська виступи ансамблю також заплановані у таких містах як Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Часів Яр.

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: