Творчий десант зі Слов’янська підкорив Полтаву

На запрошення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадскістю Полтавскої обласної державної адміністрації наші земляки - поетеса Тетяна Чорноброва та журналіст Василь Чорнобровий здійснили поїздку до Полтави.

В цьому славетному місті 23 та 24 травня поточного року відбулась універсальна книжкова виставка-ярмарка "Пошук". Наші земляки Тетяна Іванівна представила свою нову, п'яту збірку поезій "Хочу взлететь над суетой... ", а Василь Олександрович продемонстрував дві книжки жанру гумор та сатира "Веселе намисто" і "Чорнобривці".

Учасники заходу брали участь в урочистій церемонії відкриття висткавки-ярмарку, презентації проекту "Власна марка", філателістичній продукції, присвяченої книгам, творчого доробку по дослідженню історії Полтавщини під назвою "Від задуму до реалізації.

Змістовніми та цікавими були насичені два дні спілкування в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського, де співпрацівниці закладу доклали чимало зусиль у проведенні чудової виставки.

Чого варті зустрічі із письменниками Раїсою Плотніковою, Надією Коркішко-Воронцовою та іншіми. А виставка книг з автографами літераторів Полтавщини "Письменницьке багатоголосся Полтавщини", книжкові мініатюри, виставка ілюстрацій.

Всі задумки організаторів виставки "Пошук" врешті-решт провели справжнє свято книг для дітей та дорослих. Особливу увагу приділили виставці книг до 100-річчя від дня народження Олеся Гончара "Гордість землі Полтавської". Словом зустрічі, презентації, тренінги, літературні квести, лекції, семінари з видавцями мали мету донести якомога більше інформації.

Також незабутніми залишаться тематичні екскурсії, зокрема садиба В.Г.Короленка.
Тетяна та Василь Чорноброві стали учасниками благодійної акції "Подаруй книгу бібліотеці" та передали свої збірки до книжкового фонду.

Приємною була зустріч із головним редактором газети "Зоря Полтавщини" Олександром Макаренком. "Зоряни" палко вітали гостей із Донеччини, а Олександр Георгійович передав кілька газет на згадку. Серед них публікації письменника, самобутнього полтавського гумориста Олександра Ковіньки. Творчість Олександра Івановича проявилася в оригинальному засвоєнні національної спадщини - народних усмішок, коротеньких фольклорних оповідань, дотепних лаконічних виразів, взятих із повсякденного життя.

Добрі побажання успіхів та сувеніри на згадку склали барвисті враження від почутого, побаченого. На серці і душі стало радісно, затишно і вдячно від перебування у Полтаві, де залишились доброзичливі, чуйні та щирі люди.

Ось завдяки цьому, подружжя Чорнобрових знову в творчому пошуку і з надією у майбутніх своїх власних книжках, що дають настрій, добре самопочуття та оптимізм. А подорож до Полтави дає імпульс подальшої творчості!

Макар Кодима

ПОШУК-2018: НА ДВА ДНІ ПОЛТАВА ОБ’ЄДНАЛА УКРАЇНСЬКИХ ВИДАВЦІВ, ПОЛІГРАФІСТІВ, ДИСТРИБ’ЮТОРІВ, УЧЕНИХ ТА БІБЛІОТЕКАРІВ

«ПОШУК» – це не лише традиційна стендова виставка-експозиція. Мета «ПОШУКу» – не стільки комерційна, скільки соціокультурна та просвітницька. «ПОШУК» – це виставка-символ, виставка-диспут, виставка-роздум.

Організатори — Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та Департамент культури та туризму Полтавської ОДА.

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: