Слов’янські гвардійці відзначили Трійцю

Бійці Слов’янського полку відсвяткували православну Трійцю. Вони – виконують завдання у рамках ООС та попри велике навантаження, дбають про власне духовне здоров’я та регулярно відвідують полкову капличку.


Любов до ближнього, прощення та порозуміння – військовослужбовці військової частини 3035 долучились до вшанування одного з найбільших християнських свят П’ятидесятниці або Трійці, яку відзначають на п’ятдесятий день воскресіння Хреста.

«Це дуже велике свято, воно відноситься до циклу перехідних свят. Цього дня започаткувалася церква. Бійці прийшли, аби помолитися за своїх близьких. Я впевнений, що матері сьогодні стоять у церквах, моляться за своїх синів. А вони моляться за своїх батьків та матерів», – сказав капелан частини отець Діонісій.

«Символічне спілкування з Богом, так званими Вищими силами – один з найпотужніших комплексів психологічного захисту механізмів особистості. Він дозволяє не лише адаптуватися до складних умов життя, але й прийняти себе і інших», – зауважив офіцер служби психологічного забезпечення полку капітан Віталій Нестеренко. «Духовне здоров’я – один з критеріїв здоров’я загалом, за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я»

Молодший лейтенант Сергій Молотков


1
1

Эта запись была размещена в рубрики: