Житель Слов’янська зізнався поліцейським, що допомагав терористам будувати блокпост на в’їзді до міста

Чоловік 1975 року народження добровільно сприяв незаконним збройним формуванням, про що тепер жалкує. Наразі його вчинок кваліфікується за ч.2 статті 260 Кримінального кодексу України.

Практично відразу після захоплення Слов'янська у квітні 2014 року бойовики розпочали зводити навколо міста укріплення, що мали перекривати вільний в'їзд та виїзд автотранспорту. У цій справі їм охоче допомагали деякі місцеві жителі, які розраховували, що "нова влада" протримається довго і у подальшому про них "не забуде".

Одним з тих, хто із готовністю кинувся служити окупантам, був місцевий житель 1975 року народження, що мешкав у районі Славкурорту. Він допомагав організовувати блокпост на дорозі поблизу солоних озер, а потім чергував на ньому, перевіряючи автомобілі.

Зараз чоловік активно співпрацює з співробітниками Слов'янського відділу поліції та розповідає, що тоді, у 2014 році, обіцяних грошей від бойовиків він не отримав, і тепер "зрозумів свою помилку".

Наразі за участь у не передбачених законом воєнізованих або збройних формуваннях відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження, проводиться досудове слідство.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: