Близько двісті поліцейських заступили на посилену охорону правопорядку в Слов’янську


Для контролю за якістю та забезпечення оперативного реагування на будь-які позаштатні ситуації створені додаткові мобільні групи. В єдиній системі охорони правопорядку задіяні екіпажі патрульної поліції та поліції охорони, які розміщені у місцях найбільшої концентрації людей і транспорту.

 Свої завдання правоохоронці та військовослужбовці отримали, за традицією, в ході публічного інструктажу на головних площах міст, які вони будуть посилено охороняти протягом найближчих вихідних.


 Для забезпечення охорони правопорядку в Слов’янській оперативній зоні заступає 38 нарядів. Найголовнішими завданнями для сумісних патрулів є уберегти громадян від протиправних посягань.

 Особовий склад був орієнтований на необхідності проведення цільових превентивних заходів: контроль за режимом роботи розважальних закладів, торгівля безакцизними або фальсифікованими товарами та вилучення наркотичних речовин.

 Відразу після стройового огляду особовий склад висунувся на маршрути патрулювання. Окремо увагу було привернуто на роботу із неповнолітніми дітьми, які можуть перебувати на улиці після 22:00 без нагляду дорослих.

 Нагадуємо, якщо ви стали жертвою або свідком будь-якого правопорушення, особливо - скоєного по відношенню до неповнолітнього, вам потрібно негайно зателефонувати з мобільного або стаціонарного телефону на номер "102" або повідомити про те, що трапилося будь-якому співробітнику поліції, який виявиться поблизу.


Слов'янський відділ поліції Донецькій області

 

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: