«Я, особисто, результатами задоволений», – гвардійці у Слов’янську здають заліки з фізичної підготовки

Рівень фізичної підготовки гвардійців перевіряють у військовій частині 3035. Попри важкі умови несення служби в умовах проведення операції Об’єднаних сил, тут приділяють належну увагу розвитку швидкості, витривалості та сили вояків.

24-го травня нормативи здавали всі підрозділи та категорії військовослужбовців, які дислокуються у Слов’янську. Наступного дня до здачі долучаться вояки, які служать у Рубіжному.

«Ми здавали нормативи з підтягування, біг на сто метрів та біг на кілометр. Особисто я результатами задоволений. Сто метрів пробіг за тринадцять з половиною секунд, кілометр пробіг за три хвилини 32 секунди. І виконав тридцять підтягувань, які були зараховані. Вважаю, що фізична підготовка є невід’ємною складовою підготовки будь-якого військовослужбовця», - прокоментував свої результати начальник медичної служби військової частини 3035 старший лейтенант Антон Колпак.

«Я служу вже 20 років. До кожної здачі готуюсь! Завжди трохи хвилююсь. Та мене мої сьогоднішні результати влаштували», - розповіла прапорщик начальник об’єднаного складу роти охорони Алла Павлова.

Процес здачі контролювали заступник начальника Східного територіального управління НГУ полковник Костянтин Плетко та старший офіцер групи фізичної підготовки і спорту Західного територіального управління НГУ підполковник Віктор Голомей.

Молодший лейтенант Сергій Молотков

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: