Свято Останнього дзвоника у Слов’янську відвідали податковці

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 м. Слов‘янська.

На урочистий захід до школи завітав з привітаннями заступник начальника Слов‘янської ОДПІ Стешенко Юрій Володимирович.  Прийшовши привітати молодь із початком дорослого життя, Юрій Володимирович, як людина справи, насамперед радив випускникам, аби вища освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. Тож вибирати треба такі спеціальності, в яких є потреба української економіки.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

Слов’янська ОДПІ

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: