З початку року слов’янські поліцейські викрили більше 60 учасників незаконних збройних формувань

Серед затриманих сімейні пари та знайомі-спільники, ті хто хотів підзаробити і ті, хто вступив в лави бандформувань із "ідейних" міркувань.  

Затримані – жителі Слов'янська, Миколаївки, Святогірська, Горлівки віком від 20 до 58 років. Цього року слов’янські поліцейські затримували бійців фортифікаційної піхоти, старшин та бійців блокпостів.

Незважаючи на те, що з моменту злочину минуло 4 роки, поліцейські зібрали докази їх протиправної діяльності. Встановлено, що всі вони протягом квітня-червня 2014 року несли службу на блокпостах бойовиків в Краматорську, Слов’янську та Лимані, незаконно перевіряли громадян та оглядали їх транспорт. 

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст. 260 Кримінального кодексу України (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Деяких із зловмисників вже притягнуто до кримінальної відповідальності. Щодо інших правопорушників матеріали направлені до суду, або знаходяться на стадії досудового розгляду.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: