У центрі зайнятості у Слов’янську готували майбутніх куркулів

В житті кожної людини є різні мрії, побажання, прагнення. Хтось досягає своєї мети та прагне до нової, у когось мрія так і залишається недосяжною мрією і людина знайде для цього багато причин…

Один з видів діяльності, який досить часто обирає для себе «людина дії» - це підприємництво. Саме воно дає простір для самореалізації, потребує постійного руху вперед, стимулює для пошуку нових можливостей. Участь у грантових програмах та, зокрема, у програмі «#Український_донецький_куркуль» - це та можливість, що дозволяє не тільки самому піднятися на нову сходинку, а ще й надати можливість працевлаштуватися іншим людям, створивши для цього нові робочі місця!

Для того, щоб участь у програмі «Український донецький куркуль» була для підприємців результативною фахівці Слов’янського міського центру зайнятості, міської ради, райдержадміністрації щосереди надають практичну допомогу щодо оформлення власного бізнес-плану та його презентації.Тренінг з складання бізнес плану відбувся в Слов’янському міському центрі зайнятості і 23 травня. Відвідувачі: як вже діючі підприємці, так і ті, хто тільки до цього прагне, мали змогу не тільки отримати корисну для себе інформацію, а і почути відгуки та поради від тих, хто вже прийняв участь у програмі. Після завершення тренінгу, його учасники висловили подяку за надану допомогу та були запрошені на нові зустрічі.

А фахівці Слов’янського міського центру зайнятості бажають майбутнім «куркулям» лише перемоги у конкурсі!

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: