Сьогодні в Україні складають ЗНО з української мови та літератури

Сьогодні 24 травня, проводиться зовнішнє незалежне тестування з української мови та літератури. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"24 травня проводиться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00", - йдеться у повідомленні.

В УЦОЯО нагадали, що допуск учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Окремо зазначається, що у разі відсутності цих документів, або надання їх копій абітурієнта не допустять до пункту проведення ЗНО.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи - 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, - 104.

Сертифікаційна робота складається з трьох частин:

Частина 1 «Українська мова» містить 33 завдання різних форм; відповіді на них потрібно позначити у бланку А.

Частина 2 «Українська література» містить 24 завдання різних форм; відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.

Частина 3 «Власне висловлення» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання записується в бланку відповідей Б.

Також учасникам тестування радять заздалегідь дізнатися про адресу проведення ЗНО. Вона зазначена на запрошенні-перепустці на інформаційних сторінках. Маршрути до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

В УЦОЯО наголошують, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. При собі рекомендовано мати дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Загалом на тестування з української мови та літератури зареєструвалося  333 171 особа.

Як повідомляв Укрінформ, основна сесія зовнішнього незалежного тестування в 2018 році пройде з 22 травня по 13 червня.

Тестування проводиться з 11 предметів: української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до закладу вищої освіти  сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. Для вступу на бюджетну форму навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти першим конкурсним предметом є українська мова та література, другий і третій предмети регламентуються Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році відповідно до обраної абітурієнтом спеціальності.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: