«Дезертир ДНР»: поліцейські перевіряють місцевого жителя на причетність до скоєння тяжких злочинів під час окупації Слов’янська  

39 – річний «дезертир ДНР» дуже ретельно конспірувався, навіть родичі не знали про його «діяльність». Зібравши доказову базу, поліцейські затримали зловмисника.

 Збираючи речові докази, дільничні офіцери поліції встановили, що чоловік навесні 2014 року прийняв пропозицію від свого знайомого та вступив до лав так званої «ДНР». 

Збудувавши «для себе» пост поблизу Слов’янська чоловік приступив до «роботи»: перевіряв документи у громадян, доглядав салони та багажники автівок. Все це він робив ретельно переховуючи свою зовнішність під хустиною – замислювався про майбутнє. За свій труд він отримував їжу.

Перед звільненням Слов'янська від окупантів затриманий «дезертирував» - «заліг на дно» в селище в Слов'янському районі. Однак поліцейські зібрали достатньо доказів його причетності до НЗФ.

Весь цей час родичі і близькі і не підозрювали про його участь у бандформуванні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: