Экономически обоснованные: в Славянске приглашают на общественное обсуждение по повышению тарифов на услуги ЖКХ на 217%

Информация опубликована на официальном сайте Славянского городского совета. Заседание круглого стола запланировано на 31 мая.

Найменування органу місцевого самоврядування, який проводить обговорення   - Виконавчий комітет Слов'янської міської ради  

Питання, винесене на обговорення: Про встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків комунальної власності територіальної громади м.Слов'янськ. 

Варіанти вирішення питання: 

1. Встановити: 

Економічно обґрунтовані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків комунальної власності територіальної громади м.Слов'янськ, розрахованих Державним підприємством «Розрахунковий центр послуг» (м.Києв), згідно Постанови КМУ від 1 червня 2011 р. № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги". 

2. Залишити діючі тарифи без змін.  

Залишити діючі тарифи без змін, встановлені рішенням виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 18.03.2009р. №153 "О тарифах на услуги по содержанию домов, сооружений и придомовых территорий в жилом фонде коммунальной собственности г.Славянска". 

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення  

Мешканці багатоквартирних житлових будинків комунальної власності територіальної громади м.Слов'янськ. 

Можливі наслідки впровадження в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін  

Якісне та своєчасне надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків комунальної власності територіальної громади м.Слов'янськ, а також стала робота житлово-експлуатаційних підприємств. 

Встановлення нових тарифів з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків комунальної власності територіальної громади м.Слов'янськ дозволить житлово-експлуатаційним підприємствам підвищити рівень якості надання послуг з утримання житлового фонду, компенсувати витрати, пов’язані з наданням послуг, а саме – своєчасно здійснювати оплату праці працівникам, обов'язкових платежів та сплату за спожиті енергоносії. 

Відомості про місце і час проведення публічних заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників  

Публічне громадське обговорення (засідання за круглим столом) відбудеться 31 травня 2018 року, о 14:00 год., за адресою: м. Слов'янськ, площа Соборна, 2, адмінбудівля Слов'янської міської ради, 3 поверх, мала зала засідань.  

Вхід вільний. Акредитація для ЗМІ не потрібна. 

Реєстрація учасників проводиться перед початком заходу з 13:30 год. до 14:00 год.  

Порядок участі в обговоренні представників визначених усіх груп населення та заінтересованих сторін  

Обговорення у формі публічних виступів учасників, які пройшли реєстрацію перед початком заходу  

Поштова та електрона адреса, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень  

Письмові пропозиції та зауваження подаються з 24 травня 2018 року до 07 червня 2018 року включно відповідно до норм чинного законодавства за адресою м.Слов'янськ, площа Соборна, 2, Слов'янська міська рада, postmaster@slavrada.gov.ua. 

Адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення: 

м.Слов'янськ, площа Соборна, 3, Слов'янська міська рада, управління житлово-комунального господарства Слов'янської міської ради, тел. (06262) 3-53-15;  

Відділ з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради, каб. 413, (0626)62-13-09.  

Прізвище, ім'я відповідальної особи органу місцевого самоврядування:  

Секлецов Андрій Володимирович - начальник управління житлово-комунального господарства Слов'янської міської ради;  

Кравченко Дмитро Валерійович - начальник відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради.  

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: 

Звіт про результати публічного громадського обговорення буде доведено до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Слов'янської міської ради https://slavrada.gov.ua у розділі “Консультації з громадськістю» після 07 червня 2018 року. 

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: