Розпочався прийом документів до нового конкурсу “Український донецький куркуль”

До уваги суб’єктів малого підприємництва!

Розпочався прийом документів суб’єктів малого підприємництва для участі у конкурсному відборі проектів, за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів «УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ».

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи приймаються до 13-00 5 червня 2018 року (01.06.2018 заяви прийматися не будуть) департаментом економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412.
Проведення конкурсного відбору заплановано на 19 червня 2018 року.

Більш детально з умовами участі у конкурсі проектів можна ознайомитись за посиланням: https://dn.gov.ua/do-uvagy-sub-yektiv-malogo-pidpryyemnytst…/
Звертаємось до майбутніх учасників з проханням проходити попереднє консультування та навчання!!!
Щосереди – з 10.00 до 13.00 в рамках роботи центрів розвитку підприємництва на базі міських та районних центрів зайнятості, тренінги щодо основ бізнес-планування.

Більш детальну інформацію, контактні телефони та адреси центрів зайнятості Донецької області, можна знайти за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/…/kontaktni-telefony-centriv-zaynyat….

За допомогою навчального відеоуроку, Ви можете скласти чіткий та ґрунтовний план презентації власної бізнес-ідеї. Прослухати та завантажити відеоконтент з рекомендаціями для складання бізнес-плану можна за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/…/rozrobleno-videoposibnyk-dlya-skla….

Щочетверга – відкрита консультаційна лінія «4Round» для представників малого та середнього бізнесу регіону, потенційних учасників програми «Український донецький куркуль».

Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту, які будуть доступні в он-лайн режимі (e-mail, мобільний зв’язок, Skype, Viber) протягом 1 години кожен четвер протягом місяця (час узгоджується додатково).

Час однієї усної консультації – 15-20 хв. Запит на консультацію подається через Google Form за адресою: https://bit.ly/2HHLCKS
Додаткову інформацію можна отримати за тел. (050) 6238008 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: