В Слов’янському відділі поліції пролунала «тривога»

О 6-й ранку для особового складу місцевої поліції пролунав сигнал «Тривога». За годину поліцейські в повній екіпіровці вишикувалися в обумовленому місці, щоб перевірити загальну стройову злагодженість.

Правоохоронці продовжують тренувати та удосконалювати свої професійні навички. Однім із етапів таких навчань є збір особового складу поліції по сигналу «Тривога».

Начальник поліції Сергій Альошин перевірив готовність поліцейських реагувати на будь-які зміни оперативного стану, екіпірування та наявність службових посвідчень у особового складу, а також знання співробітниками поліції своїх обов'язків під час надходження різних ввідних завдань та довів вимоги щодо забезпечення правопорядку.

Читайте: Безпечні вихідні: наряди поліції Слов’янська патрулюють вулиці, залізничні та автовокзали, поштові відділення

Також з метою відпрацювання навичок з оборони адміністративної будівлі, був введений спеціальний оперативний план «Фортеця», після чого поліцейські вдосконалювали свої дії при відбитті умовного нападу супротивника.

Тренування показало, що бойова готовність поліції перебуває на гідному рівні, та виявило недоліки, які будуть відпрацьовані найближчим часом.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: