У Слов’янську проведуть масовий відкритий англомовний тренінг з медіа-грамотності.

За підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні з 2018 року реалізується загальнодержавний проект - масовий відкритий тренінг з медіа-грамотності (Massive Open Online Course - MOOC).

У центральній бібліотеці міста Слов’янська у секції «Window on America» 20 травня об 11. 00 фасилітатор Шевченко Марина, к. філос. наук, доц. кафедри іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державнийпедагогічний університет» проведе тренінг з медіа грамотності за участю представників ЗМІ ( місцевої влади, місцевих громадських організації, або місцевих активістів).

Проект побудовано на матеріалах курсу English forMedia Literacy навчальної он-лайн платформи Coursera. Це розвиваючий курс, що поєднує вивчення англійської мови та навички медіа-грамотності. Курс було спеціально розроблено з метою надати учням інформацію щодо медіа-грамотності та навчити найкращим шляхам отримання даних за допомогою сучасних засобів масової інформації. Участь в курсі вимагає знання англійської мови приблизно на рівні B1.

Масовий відкритий онлайн-курс англійської мови та медіа-грамотності проводиться Регіональним офісом з питань викладання англійської мови (RELO) та відділом преси, освіти та культури посольства США

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: