В Слов’янську у дитячому садочку № 24 «Ракета» проходить «Тиждень безпеки дитини». Фото

З метою підвищення культури безпеки підростаючого покоління, співробітниками дитячого навчального закладу та 6 ДПРЗ було проведено комплекс навчальних заходів для дітей дошкільного віку, в рамках яких особлива увага приділялась правилам безпеки життєдіяльності.

15 травня в  Дошкільному навчальному закладі № 24 «Ракета» м. Слов’янська  для малят було проведено пізнавальне заняття  «Тиждень безпеки дитини». Для дітей різного віку були організовані різноманітні пізнавальні заходи в ігровій формі та у вигляді лялькових вистав, вони згадували як викликати пожежних у разі пожежі, також вони гасили умовну пожежу вогнегасниками  та водою - як справжні пожежники!  Кращим вручили розмальовки на протипожежну тематику. 

Також була проведена учбова евакуація персоналу та вихованців дошкільного заходу, яка проходила під пильним наглядом рятувальників. На вулиці їх очікував великий сюрприз у виді великої пожежної машини. Діти були дуже раді. Після огляду техніки діти залюбки фотографувалися.

Такі зустрічі малюків з працівниками ДСНС є важливою складовою в процесі навчання дітей основам пожежобезпечної поведінки. Чим раніше починається подібна виховна робота, тим менша ймовірність того, що ці малюки в майбутньому стануть винуватцями пожеж. Живе спілкування з рятувальниками викликає у дітей великий емоційний відгук, а яскраві враження від зустрічі залишаються в пам'яті на довгі роки.

Альона Сокур, провідний фахівець відділу запобігання НС
Слов’янського районного управління ДСНС України у Донецькій області

 

 

 

 

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: