Прокуратура Слов’янська притягнула до відповідальності держслужбовців та депутатів за порушення антикорупційного законодавства

Слов’янською місцевою прокуратурою постійно проводиться систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції, з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній та приватній сферах суспільних відносин.

Так, протягом минулого періоду 2018 року Слов’янською місцевою прокуратурою забезпечено в суді розгляд 25 адміністративних протоколів, пов’язаних з корупцією стосовно 18 осіб, з яких до відповідальності судом притягнуто 16.

Відносно голови однієї з місцевих рад та двох державних службовців районної державної адміністрації складено протоколи за ч.ч. 1,2   ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Установлено, що посадовці, всупереч вимогам антикорупційного законодавства, не повідомили безпосереднє керівництво або Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність у них реального конфлікту інтересів під час вирішення питань щодо надання собі премій та матеріальних допомог.

Суд погодився із ґрунтовними доводами прокуратури, визнав посадовців винними у скоєнні вказаних правопорушень та призначив адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень з кожного.

Також відносно 15 депутатів місцевих рад складено протоколи за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

Депутати, знехтувавши вимогами антикорупційного законодавства, не подали декларації за 2016 рік у встановлений законом термін, тобто до 1 травня 2017 року.

Суд визнав їх винними у скоєнні вказаного правопорушення та призначив адміністративне стягнення на користь держави у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень з кожного.

Керівник Слов’янської місцевої прокуратури  В. Шилов                

 

5
1

Эта запись была размещена в рубрики: