День вишиванки відбувся в Слов’янському БРЦПО ім. П.Ф.Кривоноса

17 травня у Слов’янському багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти імені П.Ф.Кривоноса  відбувся День вишиванки.

Протягом дня було проведено цікаві пізнавальні виховні заходи з даної тематики.

Викладачем спеціальних дисциплін з професії «Кравець» було проведено інтерактивний лекторій про історію, символіку та регіональні особливості вишитих сорочок.

Організовано засідання гуртка «Весела палітра» учнів з професії «Живописець», темою якого було «Символіка орнаменту і кольору в декоративній творчості. Виготовлення українського рушника в техніці аплікації та декоративного розпису». Учні з задоволенням демонстрували свої творчі вироби.

Цікаво пройшов урок української літератури в групі, що навчається за професією «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник», на який учні підготували доповіді за темою: «Вишиванку одягай – Україну кохай!».

Протягом дня всі бажаючі могли познайомитись з матеріалами тематичної полиці: «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі» у бібліотеці освітнього закладу.

Проведення таких заходів продемонструвало, що учні відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Адміністрація Слов’янського БРЦПО ім. П.Ф.Кривоноса

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: