В Слов’янську відбудеться акція до Дня пам’яті людей що загинули від СНІДу


18 травня 2018 року громадська організація "Наша допомога" проводить акцію до Міжнародного дня памяті людей, які загинули від СНІДу "100% життя - 100% толерантності".

Метою акції, яка відбудеться в цей день з 10.00 до 16.00, та пройде біля "Бруснички" (Університетська 29), та на вул Г.Батюка 43-44 біля УСЗН, стане інформування та мотивування людей, що пройдуть тестування на ВІЛ-інфекцію, збільшення кількості людей які знають свій ВІЛ статус, привернення уваги громадськості до проблеми ВІЛ/СНІД в Україні.

Сьогодні від ВІЛ можна не вмирати: для цього є всі можливості - профілактика, терапія, соціальні послуги. Аби підкреслити, що ВІЛ перестав бути смертельною хворобою, у День пам'яті організатори наголосять, що кожен медичний заклад повинен бути толерантним і відкритим до кожного пацієнта. 100% життя - має бути пріоритетом номер один.

Україна долучилася до стратегії Обєднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу "90/90/90" до 2020 року яка передбачає, що 90% ВІЛ інфікованих які знають про свій статус будуть мати доступ до якісного та ефективного лікування та мати невизначене вірусне навантаження.

В рамках акції у Слов'янську буде проведене інформування населення щодо профілактики ВІЛ, АРТ терапії, соціальних послуг, зменшення стигматизації представників, уразливих до ВІЛ груп та ВІЛ інфікованих осіб. Передбачається дотестове консультування з питань ВІД/СНІДу та тестування швидкими тестами на ВІЛ. До акції будуть залучені спеціалісти мобільної бригади м. Слов'янськ, Клініка дружня до молоді, Центр здоров'я, ЦСССДМ, представники ЛПУ, активісти та волонтери громадськості.

Телефон організаторів 066 332 3548

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: