Зворушливе свято з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї відбулося в Слов’янській загальноосвітній школі №1

Зворушливе свято з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї відбулося 15 травня в Слов’янській загальноосвітній школі №1. Учні 5А класу зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій людині – рідній неньці, подякувати їй за любов і турботу, а також привітати всю свою сім’ю і побажати їм здоров’я, щастя, добробуту.

Емоційно  і дуже  зворушливо лунала пісня «Мама» у виконанні Ткаченко Лізи та Полякової Асі. Біловол Микита та Ущека Настя прочитали власні вірші. Особливо вразив глядачів акробатичний номер у виконанні Пряникової Арини.

Найщиріші слова подяки матерям звучали з уст учнів 5А класу. Згадавши у своїх виступах ніжні мамині руки, її клопітку щоденну працю, ласку та тепло, діти не могли не викликати радісних сліз у матерів.

У підготовці та проведенні свята активну участь прийняли також батьки учнів, наприклад, мама Чуркіна Нікіти розповіла про родинні традиції. Смілкова Ема разом з мамою показали сцинівку «Діалог мами та доньки».

А потім діти та батьки мали змогу взяти участь у веселих та повчальних конкурсах. Всі учасники свята отримали задоволення від часу проведеного разом.

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: