Прес – конференція у Слов’янську: USAID надасть додаткову допомогу вартістю 125 млн. дол. США на підтримку регіонів України, які потерпіли від конфлікту


Сьогодні 
Брок Бірман, Заступник Адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAIDта керівник Бюро USAID у справах країн Європи та Євразії, у присутності Спеціального представника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера та Посла США в Україні Марі Йованович оголосив про початок нової ініціативи USAID
, у рамках якої протягом наступних п’яти років Україна має отримати американську допомогу вартістю 125 млн. дол. США для Донбасу та тих навколишніх регіонів, які відчули на собі вплив конфлікту – аби сприяти розвитку їх економіки та активнішій участі громадян у суспільному житті.

Про це "Діловому Слов'янську" повідомило Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

«Мета цієї допомоги – сприяти усуненню впливу Кремлівської агресії, яка чинить розбрат,  та подоланню наслідків збройного конфлікту, що нині триває у регіоні», - зауважив пан Бірман. «Ми налаштовані до підтримки України на її шляху до добробуту та самостійності».

Пан Бірман зробив своє оголошення під час урочистої церемонії відкриття Центру коворкінгу та економічних інновацій «Топ Плейс» у Слов'янську (Донецька обл.).  USAID надало підтримку місцевій громадській організації «Платформа «Змісто» у створенні Центру.

125 млн. дол. мають бути використані на підтримку подальшої стабілізації регіону, підвищення стійкості місцевої економіки, прискорення соціально-економічного зростання та тіснішого згуртування Донбасу й навколишніх територій.  

USAID планує використати ці кошти, аби підтримати розбудову єдиної України у протистоянні роз’єднувальному впливу російської агресії та наслідкам поточного збройного конфлікту. Допомога, що надаватиметься з цією метою, сприятиме ширшій участі громадян у суспільному житті, поліпшенню якості державних послуг та побудові механізмів врядування, які дозволяють краще реагувати на потреби українців.

Ще одне завдання цієї допомоги – зробити економіку сходу України більш стійкою. Кремлівська агресія, яка триває до сьогодні, призводить до руйнації критично важливих ринкових зв’язків, прискорює занепад раніше домінуючих галузей економіки та спричиняє масове вимушене переселення мешканців регіону. Ініціатива USAID повинна сприяти стабілізації економіки та розвитку малого і середнього бізнесу, що має створити нові економічні можливості та забезпечити вищий рівень впевненості у економічному потенціалі української економіки.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) – це та установа, через яку американський народ вже понад 55 років забезпечує економічну та гуманітарну допомогу багатьом країнам світу. В Україні така допомога надається за трьома основними напрямами: охорона здоров'я та сприяння соціальним перетворенням, економічне зростання, а також розвиток демократії та досконалого врядування. USAID надає технічну та гуманітарну допомогу Україні з 1992 року. Додаткові відомості про програми Агентства в Україні Ви можете отримати у Відділі інформації та зв’язків з громадськістю за телефоном (044) 521-57-41, завітавши на Інтернет-сторінку https://ukraine.usaid.gov чи на сторінку у соціальній  мережі Facebookhttps://www.facebook.com/USAIDUkraine

10
3

Эта запись была размещена в рубрики: