1,8 мільйона гривень штрафів сплатили нетверезі водії, – поліція Слов’янська

З початку року більше 100 нетверезих водіїв виявили поліцейські в Слов'янському районі

Усього на території обслуговування поліцією Слов'янська виявлено більше 700 фактів порушення правил дорожнього руху. На порушників накладено штрафів на суму понад 2 мільйона гривень, тільки з нетверезих водіїв стягується більше 1,8 мільйона гривень.

За вказаний період поліцейськими в складі ГРПП було складено 756 протоколів відносно порушників ПДР. Майже кожного дня фіксувались порушення правил обгону, проїзду пішохідних чи залізничних переходів, відсутність документів на право керування та технічна несправність транспорту, неправильні дії пішоходів - створення ними небезпечних ситуацій на дорозі.

Серед нетверезих водіїв, яких виявили правоохоронці, є такі, що за рік не вперше сіли за кермо напідпитку. На 2 осіб поліцейськими ГРПП вдруге складено адміністративний протокол, а на 32 – втретє (!).

Водії відсторонені від права керування транспортними засобами та притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

В Слов'янському районі (без урахування міста Слов'янська) сталося 13 аварій з постраждалими, в яких 18 людей постраждали, 2 – загинули.

При цьому поліцейські не тільки документують наслідки порушень ПДР, але займаються їх активною профілактикою. Правоохоронці проводять  превентивні заходи із перевізниками пасажирів, керівниками та водіями служб таксі, відвідують з лекціями учбові заклади.

Громадяни повинні пам’ятати, що дотримання правил дорожнього руху важливо не тільки для водіїв, але і для пішоходів. Безпека на вулицях та автошляхах досягається тільки тоді, коли її правил дотримуються всі учасники дорожнього руху.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: