Зрозумів всю небезпеку і втік додому: житель Слов’янська розповів поліцейським, як служив під керівництвом бойовиків

Як вдалось встановити співробітникам карного розшуку, правопорушник чергував на блокпосту у районі Славкурорту, виконуючи накази терориста із позивним "Біс".

У рамках проведення контрдиверсійних заходів співробітники Слов'янського віддлу поліції перевіряють жителів міста і району на причетність до незаконних збройних формувань.

При відпрацюванні приватного сектору у районі Славкурорту правоохоронці встановили, що один з місцевих жителів 1960 року народження раніше співпрацював із терористами. Після проведення ряду оперативних заходів ця інформація підтвердилась.

Сам підозрюваний своєї провини не заперечував. Він розповів, що спочатку прийшов на блокпост поблизу озера Рапне за сигаретами і алкоголем, що тут роздавали бойовики, а згодом залишився чергувати. Працювали тут всі, в основному, "за пайки" - обіцяних грошей так ніхто й не отримав.

Куратором КПП був терорист на прізвисько "Біс". Час від часу він приїжджав та надавав "цінні" вказівки своїм помічникам. За його задумом, під час наступу українських військових наряд блокпосту повинен був підпалити шини, після чого спробувати майже без зброї "зупинити наступ".

Пропрацювавши таким чином кілька тижнів, посібник бойовиків зрозумів всю небезпеку свого положення і втік додому. Аналогічним чином вчинили його "колеги" з числа місцевих жителів.

Зараз поліція перевіряє інформацію, надану 47-річним підозрюваним.

Відносно нього відкрито кримінальне провадження із попередньою правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності».

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: