Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська відсвяткувала другу річницю роботи. Фото з урочистого шикування

14 травня 2016 року… Це дата, яка стала особливою для кожного з нас. В цей день особовий склад патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську прийняв присягу на вірність Українському народові.

Сьогодні, 14 травня, з нагоди цієї особливої дати на території УПП відбулося урочисте шикування – патрульні на чолі з керівником Управління Олександром Малишем приймали вітання від поважних гостей: начальника ГУНП в Донецькій області генерала поліції третього рангу Миколи Семенишина, заступника голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Віктора Ремського, начальника Краматорського відділу поліції полковника поліції Василя Поштака, начальника Слов’янського відділу поліції полковника поліції Сергія Альошина, заступника міського голови Краматорська Сергія Боєвського та начальник Управління Укртансбезпеки в Донецькій області Сергія Талали.

Про це у Фейсбук повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська.

Подяками та грамотами було відзначено патрульних за їх сумлінне виконання службових обов’язків та високі досягнення.

Сьогодні на патрульну поліцію покладено благородне і відповідальне завдання – захист життя і здоров'я людей, інколи ризикуючи власним життям. Нам довіряють, на нас покладаються, у наш професіоналізм вірять. Віримо, що ми будемо з гордістю нести високе звання поліцейського!

Будемо вірно служити Українському народові, поважати та охороняти права і свободу людини, честь держави та сумлінно виконувати свої службові обов’язки!

5
3

Эта запись была размещена в рубрики: