Відбулася зустріч голови Слов’янської райдержадміністрації з учасниками АТО, що мешкають на території району

На території району обліковано 125 учасника АТО, в яких установлено статус учасника бойових дій -122 особи, 1 особа з інвалідністю в наслідок війни та 2 учасника війни.

11 травня  в залі засідань Слов’янської районної ради відбулася зустріч голови Слов’янської райдержадміністрації Євгена Данилюка з учасниками антитерористичної операції, що мешкають на території району щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації та правової підтримки.

Про це у Фейсбук повідомляє Слов’янська районна державна адміністрація.

З метою максимального інформування даної категорії населення щодо нововведень та змін в законодавстві на зустріч було запрошено керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій, до компетенції яких відноситься робота з учасниками бойових дій, голів сільських та селищних рад, а також громадські об’єднання.

Першим питанням порядку денного було заслухано доповідь начальника управління соціального захисту населення Артема Жарикова. На території району обліковано 125 учасника АТО, в яких установлено статус учасника бойових дій -122 особи, 1 особа з інвалідністю в наслідок війни та 2 учасника війни. В 2018 році до управління надійшло 6 заяв на санаторно-курортне лікування. За професійним навчання звернулося 2 учасника бойових дій-учасників АТО.

Що стосується медичного забезпечення учасників АТО медичними закладами району та надання допомоги, то спеціалістами відповідного напрямку зазначено наступне. На диспансерному обліку в КЗ «ЦПМСД» Слов’янської районної ради знаходиться 169 учасників бойових дій. Відповідно до затвердженого графіку на 2018 рік проводиться медичний огляд. Також, було зазначено про можливість отримання пільг згідно урядової програми «Доступні ліки», а також надано інформацію про найближчі аптеки з якими укладено договір.

На сьогоднішній день актуальним є питання і виділення земельних ділянок учасникам АТО. Надати відповіді на питання, щодо процедури оформлення земельних ділянок, було запрошено начальника міськрайонного управління у Слов'янському районі та м. Слов'янську Головного управління Держгеокадастру Тетяну Підгорну. Аналізуючи ситуацію по району в цілову по району, проблемних питань стосовно виділення та наявності земельних ділянок не виникає.

Не менш важливим для кожного з учасника бойових дій є необхідність розв’язання проблем з реабілітації. Громадською організацією «ПРОМИР», що в своїй діяльності практикує надання на волонтерських засадах психологічної допомоги, було виявлено бажання до співпраці. Членом організації Ольгою Новик було проінформовано присутніх про свою діяльність та надано контакти для подальшої роботи в разі виникнення питань.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
4

Эта запись была размещена в рубрики: