В Слов’янську відбувся легкоатлетичний пробіг під гаслом «Дожени своє щастя»


9 травня в Слов’янську відбувся легкоатлетичний пробіг під гаслом «Дожени своє щастя», присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Участь у забігу взяли понад 60 чоловік, серед яких були любителі бігу різного віку, а також велосипедисти.

Перед початком пробігу учасників привітали: начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту - Міщенко Олександр, директор комунального закладу Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Живолуп Софія, координатор легкоатлетичного руху «ProБег Слов’янськ» - Перепелиця Максим.

Всі зареєстровані учасники пробігу отримали фірмову футболку з логотипом "ProБег Слов’янськ - дожени своє щастя" при підтримці міського центру «Спорт для всіх» та координатора легкоатлетичного руху «ProБег Слов’янськ» Максима Перепелиці.

Пробіг урочисто стартував з центральної площі Слов’янська, і помірним бігом учасники направились центральними вулицями міста до Слов’янського курорту.

Фінішувавши у гарному настрої, бігуни влаштували пікнік на пляжі Слов’янського озера.

Загалом всі, хто приймав участь у пробігу залишились задоволеними, та впевненими у тому, що відтепер подібні заходи стануть традиційними.

 

 

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: