Коли та на кого впаде ця стіна у Слов’янську: небезпека вже дуже близько

Зруйновані промислові обєкти у Слов'янську, окрім того що не приносять користі для міста, та вже становлять загрозу для життя мешканців. Про це сигналізують небайдужі люди, та звертають увагу на небезпеку, яка причаїлась у самому центрі міста.

"Нещодавно підвозив знайому, їдемо по вул.Добровольського понад руїнами будівлі цеху АИЗу, (ті рештки, що з стеклоблоками), вона каже "А вам не лячно понад стіною їхати, бо маршрутчик (її сосід) казав, що вона вже от-от впаде" - про це пише у своїй сторінці у Фейсбук мешканець Слов'янська Володимир Кашин.

"Сьгодні (10 травня, ред.) зранку поліз сфотографував: ліва частка ще тримається фермами, а от права, особливо подали від вугла....Може МЧСу чи ще кому завалити її, бо вона метрів з 10, тополі старі навряд утримають, кого тоді напроти судить будуть, якщо автобус чи якись Ланос розчавить, та ще й з людьми? А от не дай Боже кого накриє...."

"І справді, хто ж відповідає за безпеку небезпечних промислових обєктів?"- задається питанням читач. Чи може місто на це впливати?


"Діловий Словянськ" проводить онлайн опитування з цього питання - якщо ви вважаєте, що ця стіна безпечна для руху транспорту - палець вверх, якщо на вашу думку ця небезпека реальна - палець вниз.

за матеріалами інтернет Едуард Торський
Діловий Слов'янськ

4
53

Эта запись была размещена в рубрики: