В Слов’янську проходили змагання серед допризовної молоді. Фото

З 16 по 21 квітня у Слов'янську проходили змагання серед допризовної молоді. Учасниками змагань були учні 10-11 класів загальноосвітніх начальних закладів.

16 квітня відбувся міський етап, в якому взяли участь 7 команд загальноосвітніх шкіл міста (№№ 1, 4, 5, 6, 13, 15 та ЗОШ-інтернат № 1). Юнаки змагалися в 4-х видах – це плавання 50м, підтягування, біг 100 м та метання на дальність. За результатами міського етапу були розподілені місця наступним чином:

1 місце посіла команда ЗОШ № 5;

2 місце в заліку ЗОШ № 15;

3 місце виборола команда ЗОШ № 1.

В особистій першості кращими стали: Плохіх Володимир (плавання 50м), Качило Михайло (підтягування), Оніщенко Олексій (біг 100 м) та Голумбієвський Сергій (метання на дальність).

20 та 21 квітня 2018 року відбувся зональний обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді, в якому взяли участь 11 команд з міст та районів Донецької області (північна зона). Юнаки змагалися у плаванні, підтягуванні на перекладині, бігу 100 і 1500 метрів, стрільбі з пневматичної гвинтівки, метанні на дальність муляжу гранати Ф-1.

Змагання проходили на базі плавального басейну КЗ "Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська", стадіоні військової частини 3035, стадіоні ім. Ю.П. Скиданова.

Організаційну підготовку здійснювали Слов'янський міський центр "Спорт для всіх", Донецький обласний центр фізкультурно-оздоровчої роботи, методичний кабінет відділу освіти.

Суддівство змагань на високому рівні забезпечили викладачі та студенти факультету фізичного виховання ДДПУ разом зі спеціалістами комунального закладу «Спорт для всіх».

У підсумку змагань слов'янські юнаки вибороли перше місце, на другому команда Авдіївки, юнаки Торецька бронзові призери. В особистій першості у кожному виді були визначені кращі спортсмени:

І місце в змаганнях з плавання посів Плохіх Володимир (м. Слов’янськ); найбільшу кількість разів підтягнувся на перекладині Мельников Іван (м. Краматорськ); кращий результат в метанні на дальність показав Сазонов Олександр (м. Торецьк); чемпіоном зі стрільби став Лютоєв Едуард (Новогродівка); кращими легкоатлетами: Ємельянов Микита (Мирноград) на дистанції 1500 м  та Гарькавенко Данило (ОТГ Лиман) дистанція 100 м.

За результатами цих змагань буде сформована збірна команда області, яка невдовзі буде відстоювати честь Донеччини на Всеукраїнських змаганнях.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.