Вітаємо спортсменів та їх тренерів Слов’янська з вдалим виступом на чемпіонаті Світу з хортингу

21-23 квітня 2018 року у латвійському місті Даугавпілс (Латвія) відбувся чемпіонат світу з хортингу.

У масштабних змаганнях, які об’єднали понад 250 спортсменів з 15 країн, було розіграно 80 комплектів медалей.

Українські атлети на цих престижних змаганнях продемонстрували бойовий дух і переможний характер та посіли перше місце в загальнокомандному заліку.

Свій внесок до загальної медальної скарбнички збірної команди України зробили і слов’янські спортсмени (бійцівський клуб «Тріада», керівник Андрій Безуглий), які завоювали 5 золотих і 1 срібну нагороду: Сергій Богович та Божена Мальцева завоювали по 2 золоті медалі; золото та срібло на чемпіонаті здобув Владислав Шульга.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на чемпіонаті Світу з хортингу та бажаємо подальших перемог!

* Хортинг - порівняно молодий вид єдиноборств, який з’явився менш ніж 10 років тому саме в Україні і розповсюдився за цей час у багатьох країнах Європи і світу. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.