Новини податкової інспекції Словянська: 6 тисяч послуг з початку року та графік роботи гарячих ліній

У січні-березні 2018 року Центром обслуговування платників Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надано більше 6 тисяч адміністративних послуг

 Основним завданням Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області є здійснення сервісного обслуговування платників податків.

За 1 квартал 2018 року до ЦОП Слов’янської ОДПІ надійшло 80965 звернень, з них 6171 - адміністративні послуги.

Найбільш запитуваними є:

- послуги з видачі реєстраційного номера облікової картки платника - 2061 послуг, також звертаються з метою отримати відмітку в паспорті громадянина України про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта – 28 послуг;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій - 255 послуг;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 2592 послуги

- реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку - 215 послуг;

- реєстрація платників єдиного податку – 119 послуг;

- надання витягів з реєстру єдиного податку – 328 послуг;

- прийом кореспонденції та  прийом звітності – 74794 послуг.

 

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області  знаходиться за адресою : м. Слов’янськ, пл. Соборна , 3; Центр обслуговування платників Лиманського відділення Слов’янської ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області  знаходиться за адресою : м. Лиман, вул. Пушкіна, 11а.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПДВ: «ГАРЯЧІ» ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ «РЕЄСТРАЦІЯ В ЄРПН»!

 Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено тимчасові (до 30 грудня 2018 року) «гарячі» телефонні лінії «Реєстрація в ЄРПН» для надання платникам ПДВ інформаційно-консультаційних послуг з питань реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Телефони «гарячих» телефонних одноканальних ліній

Територія обслуговування «гарячої» телефонної лінії Номер телефону «гарячої» лінії
Донецька область (ГУ ДФС у Донецькій області) (097) 1015977
м. Слов’янськ, м. Лиман, Слов’янський, Лиманський райони (Слов’янське управління ГУ ДФС у Донецькій області) (06262) 3-30-26

(0626) 62-13-36

Графік роботи «гарячих» телефонних ліній:

понеділок – четвер з 9 год. 00 хв. до 17 год. 30 хв.

перерва в роботі – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

п’ятниця з 9 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

перерва в роботі – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

в неробочі дні «гарячі» телефонні лінії не працюють

В «Електронному кабінеті» запроваджено новий сервіс.

 Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області повідомляє, що ДФС України запровадила новий сервіс в «Електронному кабінеті» – окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена (далі – Реєстр). Реєстр розміщено у відкритій частині «Електронного кабінету».

Пошук інформації в Реєстрі здійснюється за такими фільтрами: «Індивідуальний податковий номер», «Номер ПН/РК», «Дата складання ПН/РК».

У Реєстрі відображається інформація щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена та по яким прийняті рішення відповідними комісіями, а також розпочато процедури адміністративного та судового оскарження.

Реєстр функціонує в тестовому режимі протягом місяця з дня набрання чинності Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Порядок).

У частині формування у відкритому доступі окремого Реєстру «Електронний кабінет» доопрацьовано відповідно до пункту 8 Порядку.

Інформацію розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням: https://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/334096.html

 Увага! Завершується останній місяць кампанії декларування доходів!

 Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області нагадує громадянам та самозайнятим особам  поспішити скласти декларації та визначити зобов’язання з ПДФО та військового збору за звітний 2017 рік!

Відповідно до норм Податкового кодексу громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, подають декларацію про майновий стан і доходи – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2017 рік – 02.05.2018.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.

Також нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджена нова форма декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».

За неподання або несвоєчасне подання декларації про майновий стан і доходи фізичною особою доведеться відповідати

Відповідно до ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х, із змінами та доповненнями, неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, - тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ця відповідальність не розповсюджується на випадки добровільного подання декларації (в т.ч. при реалізації права на податкову знижку).

Згідно з п. 5 підр. 1 Розділу ХХ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), якщо норми інших законів містять посилання на неоподатковуваний мінімум доходів громадян, то для цілей їх застосування використовується сума в розмірі 17 гривень, крім норм адміністративного та кримінального законодавства в частині кваліфікації адміністративних або кримінальних правопорушень, для яких сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової соціальної пільги, визначеної пп.169.1.1 п.169.1 ст.169 р.IV ПКУ для відповідного року.

 Слов’янська ОДПІ

На Донеччині зупинено спробу незаконного відшкодування 74 мільйонів гривень ПДВ

 Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області зупинено спробу незаконного відшкодування з бюджету 74 млн грн ПДВ.

Так, в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) було встановлено, що посадові особи одного з підприємств Донеччини з жовтня по грудень 2017 року умисно надавали до податкових органів недостовірні відомості податкового та бухгалтерського обліку, порушуючи вимоги низки статей Податкового кодексу України.

У подальшому зазначене підприємство безпідставно заявило до відшкодування з державного бюджету майже 74 млн грн ПДВ.

Тривають слідчі дії.

Спецпідрозділ «Фантом» упередив спробу вивезення до непідконтрольної території гербіцидів вартістю 30 тисяч гривень

Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України 13 квітня 2018 року під час огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю PEUGEOT BOXER під керуванням мешканця м. Сніжне Донецької області було виявлено гербіциди для обробки ґрунту орієнтовною вартістю 30 тисяч гривень.

Виявлені гербіциди громадянин намагався приховано перевезти до тимчасово непідконтрольної українській владі території.

За вказаним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 КУпАП, товарно-матеріальні цінності вилучено.

У Маріуполі ліквідовано незаконне виробництво фальсифікованого алкоголю

         Під час проведення операції «Акциз-2018» співробітниками оперативного управління та управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ст. 204 Кримінального кодексу України (реалізація, виготовлення чи транспортування з ціллю реалізації фальсифікованих підакцизних товарів), викрито діяльність групи осіб, які виготовляли та продавали фальсифіковані алкогольні напої.

В ході розслідування було проведено ряд обшуків, під час яких встановлено незаконне виробництво контрафактного алкоголю. У подальшому виготовлені алкогольні напої реалізовувались через торгівельну мережу м. Маріуполя.

Так, в рамках кримінального провадження, за результатами проведених обшуків за місцем виробництва, зберігання та реалізації фальсифікованої підакцизної продукції, виявлено та вилучено спиртовмісної рідини об’ємом близько 120 дал на орієнтовну суму 400 тис. грн, а також засоби, матеріали, тара та сировина для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Слідство триває.

Мешканці Донеччини вже подали майже 10 тисяч декларацій про майновий стан і доходи

 За І квартал 2018 року 9999 мешканців Донеччини надали до фіскальних органів області податкові декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік склала 394,5 млн гривень. За попередніми результатами цьогорічної кампанії декларування доходів громадян бюджети отримають 14,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 2,5 млн грн військового збору.

Загалом за три місяці кампанії найбільша кількість декларацій надійшла від громадян, які реалізовували власну сільськогосподарську продукцію – 3852. Про отримання спадщини подано 1149 декларацій, 147 – від здавання в оренду нерухомого майна, 614 – від продажу нерухомості.

Більше мільйона гривень доходів за минулий рік по Донецькій області вже задекларували 30 громадян. Усього мільйонерами задекларовано суму доходу у 119,3 млн гривень.

Нагадуємо, що декларацію про майновий стан і доходи можна подати трьома способами:

  • особисто або уповноваженою на це особою до Центрів обслуговування платників податків (за місцем реєстрації);
  • поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • в режимі он-лайн в Електронному кабінеті за допомогою ключа електронного цифрового підпису (https://cabinet.sfs.gov.uа).

Останній день подання декларації за 2017 рік для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – 2 травня 2018 року.

Майже 2 мільярди гривень митних платежів спрямовано митниками Донеччини до скарбниці держави

 Протягом І кварталу 2018 року Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано 1 млрд 926 млн грн митних платежів. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження збільшилися більше, ніж удвічі, або на 995,7 млн гривень.

Також, завдяки проведенню постійної аналітичної роботи в напрямку контролю за чистотою декларування товарів, у січні-березні поточного року до держбюджету додатково залучено більше 29 млн гривень.

Основним джерелом митних надходжень до головного бюджету країни протягом січня - березня 2018 року є товари сировинної групи, які традиційно імпортуються для власних виробничих потреб підприємствами металургійної, вугільної, машинобудівної галузей Донецького регіону, такі як: кам’яне вугілля, промислове устаткування й транспорт, вогнетривкі матеріали й вироби, інші метали й вироби з них, феросплави, вапняк тощо.

Крім того, відповідно до угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами в митниці протягом перших трьох місяців 2018 року вже видано 940 сертифікатів форми EUR.1, що в 2,3 рази більше, ніж за відповідний період 2017 року. Товари, що виробляються у Донецькому регіоні, експортуються у 23 країни Європейського Союзу. Аналіз експортних операцій свідчить про позитивну динаміку зростання обсягів товарів, що експортуються до країн ЄС в рамках угоди. Відносний показник зростання у вартісному та кількісному вимірі становить 6%, що складає 121 млн доларів та 140 тис. тон, відповідно. Найбільш активно зовнішня торгівля ведеться із Італією, Польщею, Іспанією, Францією, Грецією, Естонією та Литвою.

До того ж протягом І кварталу 2018 року, в рамках угоди, Донецькою митницею ДФС був наданий статус уповноваженого (схваленого) експортера наступним підприємствам: ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» та ПрАТ «Зевс Кераміка».

«Фантом»: 100 комплектів шахтарського спецодягу намагались перевезти з тимчасово неконтрольованої території України

 Вчора, 17 квітня 2018 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України під час огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю ГАЗ 33023 під керуванням мешканця м. Донецьк було виявлено 100 комплектів нового шахтарського спецодягу орієнтовною вартістю 135 тисяч гривень.

Громадянин намагався перевезти шахтарські костюми з тимчасово неконтрольованої території України.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товарно-матеріальні цінності вилучено.

Податковою міліцією Донеччини ліквідовано «конвертаційний» центр з обігом понад 300 мільйонів гривень

            Днями співробітниками податкової міліції  Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів), припинено діяльність «конвертаційного центру» з обігом понад 300 мільйонів гривень.

Організатори «конвертаційного центру» надавали підприємствам реального сектору економіки Донецької та Київської областей послуги з мінімізації податкових зобов’язань та конвертації безготівкових коштів у готівку за винагороду у сумі 10-12% від проконвертованих грошових коштів.

В ході розслідування було встановлено, що для прикриття незаконної діяльності групою осіб було зареєстровані та придбані права 12 транзитних та фіктивних підприємств, на рахунки яких реально діючі підприємства перераховували безготівкові грошові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності та надані послуги. У подальшому ці кошти знімалися готівкою та разом із підробленими первинними документами передавались замовникам послуги конвертації. Таким чином протягом 2017-2018 років було проконвертовано понад 300 мільйонів гривень.

За результатами 6 обшуків, проведених в офісних приміщеннях за місцями проживання учасників групи та на складських приміщеннях, вилучено грошові кошти на загальну суму понад 2,2 млн гривень, 17 печаток суб’єктів господарської діяльності, документи бухгалтерського та податкового обліку, чекові книжки, чорнові записи та комп’ютерну техніку.

Досудове розслідування триває.

Спецпідрозділ «Фантом» не пропустив до непідконтрольної території товарів загального вжитку на 160 тисяч гривень

 Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України 14 квітня 2018 року під час огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю ГАЗ 2705-434 під керуванням мешканця м. Донецьк було виявлено товарів, зокрема, одяг та взуття орієнтовною вартістю 34,2 тисячі гривень.

У той же час мешканець м. Єнакієве Донецької області через контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове» намагався перевезти сонцезахисні окуляри. Під час огляду автомобілю Chevrolet Lacetti було виявлено сонцезахисні окуляри в кількості 711 одиниць орієнтовною вартістю 125,9 тисяч гривень.

Виявлені товари громадяни намагались приховано перевезти до тимчасово непідконтрольної українській владі території.

За вказаними фактами складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.204-3 КУпАП, товарно-матеріальні цінності вилучено.

Мешканець Луганська намагався перевезти до непідконтрольної території автозапчастин на 77 тисяч гривень

 Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України вчора під час огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» автомобілю ГАЗ 330202  під керуванням мешканця м. Луганськ було виявлено автозапчастини орієнтовною вартістю 77,3 тисячі гривень.

Виявлені товари громадянин намагався приховано перевезти до тимчасово непідконтрольної українській владі території.

За вказаним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 КУпАП, товарно-матеріальні цінності вилучено.

На КПВВ «Майорське» спецпідрозділ «Фантом» упередив спробу ввезення до непідконтрольної території крупної суми готівки та товарів на 45 тисяч гривень

 Вчора, 16 квітня 2018 року, на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби під час огляду особистих речей мешканця м. Макіївка Донецької області, який рухався через пішохідний перехід до тимчасово неконтрольованої території України, було виявлено готівкові кошти у розмірі 15 тис. доларів США. Вилучені грошові кошти передано працівникам Національної поліції для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Цього ж дня, вже під час огляду автомобілю Chery, який також рухався до тимчасово неконтрольованої території України під керуванням мешканки м. Донецьк, було виявлено 16 шахтних ліхтарів та парфумерні вироби загальною орієнтовною вартістю 45,4 тис. гривень.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.204-3 КУпАП, товарно-матеріальні цінності вилучено.

У Костянтинівці спецпідрозділ «Фантом» вилучив з незаконного обігу тютюну для кальянів на 50 тисяч гривень

 Співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області 16 квітня 2018 року в рамках проведення загальнодержавної спецоперації «Акциз-2018» у м. Костянтинівка Донецької області було встановлено факт реалізації фальсифікованих тютюнових виробів, а саме тютюну для кальянів.

Реалізація тютюнової продукції без марок акцизного податку встановленого зразка здійснювалась місцевим жителем з автомобіля Renault Kangoo поблизу ринку «Нульовий».

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 488 пачок тютюнових виробів на суму 49,4 тис. гривень.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 177-2 КУпАП.

За отриманням податкової знижки вже звернулись понад 650 мешканців Донеччини

 За три місяці 2018 року до фіскальних органів Донецької області надійшло 653 декларації про майновий стан та доходи від громадян, які заявили до повернення суми податку з доходів фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податкову знижку в розмірі 1 млн.грн.

Найпоширенішими серед витрат, що вказали мешканці Донеччини у своїх деклараціях є витрати на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Також, серед поданих декларацій щодо повернення суми податку на доходи фізичних осіб значаться декларації пов’язані з витратами, понесеними у зв’язку зі сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами, витратами на оплату допоміжних репродуктивних технологій.

Загальна сума податку на повернення з бюджету складає більш, ніж 1 млн грн, з яких 162 тис. грн вже повернуто 108 громадянам.

Нагадуємо, що реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року.

Мешканці Донецька намагались перевезти до непідконтрольної території України товарів на понад мільйон гривень

Вчора 19 квітня 2018 року співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками прикордонної служби України під час поглибленого огляду на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» автомобілю Volswagen LT35 під керуванням мешканця м. Донецьк було виявлено партію медичних препаратів, препаратів для ветеринарії, харчових добавок та спортивного харчування, чаю, кави, спецій, і також одяг та білизну. Орієнтовна вартість виявлених товарно-матеріальних цінностей перевищує 1 мільйон гривень.

У цей же час, на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове» співробітниками управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області під час поглибленого огляду автомобілю Renault Traffic під керуванням також мешканця м.Донецьк виявлено апарат для лазерного видалення татуювань вартістю 82,5 тис. гривень.

В обох випадках товари, які громадяни намагались перевезти до тимчасово неконтрольованої території України, вилучено до прийняття законного рішення.

На підставі зібраних матеріалів відносно порушників складено протоколи за ч.1 ст.204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ГУ ДФС у Донецькій області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: