Відбулась зустріч учнів Билбасівської опорної школи з майстром поетичного слова Василем  Сюмаком

В рамках реалізації проекту «Схід - Захід разом» 16 квітня 2018 року до Билбасівської опорної школи завітав учасник Революції Гідності та Свободи, майстер поетичного слова, уродженець с. Судова Вишня, що на Львівщині Іван Васильович Сюмак.

Зустріч була надзвичайно цікавою і різноманітною. Василь Іванович розповідав про своє життя та громадську діяльність, звучали вірші про Україну, єдність, любов, добро, історію боротьби нашої Держави за незалежність. Учні із захопленням слухали читця. Найбільше вразили учнів поезії про Україну, воїнів Майдану, солдатів зони АТО.

Наприкінці зустрічі учні школи звернулися до Василя Івановича зі словами великої вдячності та висловили бажання зустрітися ще.

Душі дітей і досі наповнені теплом цієї зустрічі:

«Іван Васильович – патріот, який веде велику роботу з підростаючим поколінням, дбає про українське слово, його хвилює майбутнє нашої країни. Ми, учні 11 класу, сиділи тихо, затамувавши подих, бо у віршах виражались близькі нам почуття. Ця зустріч запам’ятається нам на все життя. Сподіваємось на продовження дружби і чекаємо на нові зустрічі».

«Ми, учні 9 класу, були в захопленні від творчості Василя Івановича, і хоча він читав не тільки свої твори, а й своїх земляків, жоден рядочок не залишив нас байдужими. З його уст поезія, наче пір’ячко жар-птиці, вигравала веселковими барвами, бентежила душу. І ми вкотре переконувались, який мудрий у нас народ. Сьогодні такі люди, як Василь Іванович, встають супроти брехні й розбрату, моральної розпусти і художнього несмаку, екологічних і духовних чорнобилів, обстоюючи правду, чистоту і людяність. Ця зустріч збагатила нас духовно, зігріла серце зріднила душі».

«Ми, учні 8 класу, були дуже раді візиту Василя Івановича Сюмака, нам було приємно поспілкуватися в живу з такою талановитою людиною. Його слова це – школа мудрості, правди і естетики. Він надихнув нас віршами поетів з нашої країни на добрі вчинки і примусив замислитись над тим, що треба кохати і берегти рідну неньку Україну.  Василь Іванович відносився до школярів, як до дорослих людей і заохочував замислитись над його словами. Хочемо, щоб він знов приїхав до нас і з захопленням почав розповідати вірші про Україну, кохання, дружбу і єдність».

Антоніна Сбітнєва, заступник директора
з виховної роботи Билбасівської опорної ЗОШ І-ІІІ ст.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: