У Слов’янську медсестрі за пособництво у втечі пацієнта зі спеціалізованого лікувального закладу призначено покарання 

Суд підтримав позицію публічного обвинувачення, яке здійснювала Слов’янська місцева прокуратура, та виніс вирок 28-річній медсестрі лікувальної установи, яка скоїла службовий злочин.

У ході судових слухань встановлено, що 16 січня поточного року, близько 20:00, медсестра спеціалізованого лікувального закладу, не внісши відмітку до журналу відвідувань, вивела на побачення з дружиною пацієнта, який після скоєння суспільно-небезпечного діяння, а саме – продажу фальсифікованої алкогольної продукції, якою отруїлись восьмеро людей, п’ятеро з яких померли (ч.3 ст.204 КК України), на підставі призначеного судом запобіжного заходу проходив примусове лікування.

Продовжуючи порушувати посадові інструкції, медсестра провела подружжя до виходу з відділення та відчинила двері, тим самим умисно сприяла втечі пацієнта. Керівництво лікувального закладу про відсутність хворого у палаті жінка не повідомила.

До теперішнього часу чоловік перебуває у розшуку.

Прокуратура навела достатньо доказів скоєння медичним працівником кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.27 ст.394 (пособництво у втечі із спеціалізованого лікувального закладу) КК України. Враховуючи щире каяття жінки та угоду, укладену між нею та прокурором, суд призначив їй покарання у вигляді 1 року позбавлення волі з випробувальним строком 1 рік.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
6

Эта запись была размещена в рубрики: