Привітання з нагоди Дня пожежної охорони начальника 6 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Ви не раз доводили безмежну відданість своїй справі, що завжди знаходилась на межі ризику. Ви завжди проявляли готовність прийти на допомогу кожній людині. І як результат вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності.

Рятувати життя і майно людей від вогню – справа не проста, навіть небезпечна, яка вимагає рішучості, відповідальності, постійної бойової готовності, а часом й здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості. Обирали її завжди люди мужні, сильні духом, морально і фізично загартовані. Далеко не кожен наважиться ступити на шлях, пов’язаний із щоденним ризиком, двобоєм зі смертельно небезпечною стихією – вогнем, боротьбою за порятунок людей та незліченних матеріальних цінностей. Ті ж, хто свідомо зробив свій вибір, залишаються вірним йому на все життя. Завдяки професіоналізму ветеранів, їх мужності та рішучості не раз були врятовані сотні людей, збережені матеріальні цінності, а їх багатий досвід у вихованні та навчанні особового складу пожежно-рятувальних підрозділів є надзвичайно цінним для молодих співробітників. Вже перебуваючи на заслуженому відпочинку, вони радіють успіхам і переживають через невдачі служби, якій віддали не один рік, залишившись вірними своєму покликанню. Впевнені, що вони і зараз відчувають себе в строю, тими молодими і мужніми пожежними, бо для нас вони не ветерани, для нас вони – наставники. А ми маємо можливість заряджатися від них духом патріотичності та найкращих традицій і взяти те найкраще і найцінніше на чому розвивалася пожежна охорона, яка є вагомою складовою сучасної оперативно-рятувальної служби.

Шановні пенсіонери та ветерани! Ми вдячні Вам за те, що перебуваючи на заслуженому відпочинку, ви завзято вболіваєте за процвітання нашої пожежної служби, передаєте молоді свій багатий досвід, який ви набули за роки героїчної праці. Ми переконані, що Ви й надалі братимете активну участь у створені нової високопрофесійної служби, покликаної на посилення пожежної та техногенної безпеки країни.

Тож, шановні колеги, ми впевнені, що Ви й надалі будете підтримувати найкращі традиції пожежної охорони, зміцнюючи цим службу порятунку.

Від усього серця бажаємо Вам миру і злагоди, здоров’я і міцності духу, витримки і терпіння, міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – сімейного затишку, а в душі – спокою, добра й злагоди. Хай Ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях.

З повагою, В’ячеслав Бойцов, начальник 6 державного
пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області,
полковник служби цивільного захисту

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: