Спорт для всіх — спільна турбота: добрі традиції факультету фізичного виховання Донбаського державного педагогічного університету

Щороку студенти факультету фізичного виховання весняно-літній сезон починають з прибирання території та підготовки місць занять на стадіоні ім. Ю. Скиданова.

На цьому стадіоні проходять заняття з дисциплін «Легка атлетика з методикою викладання», «Спортивно-педагогічне вдосконалення» (в групі з легкої атлетики), «Фізкультурно-спортивні споруди і організація спортивно-масової роботи».

2018 рік також не став винятком і з 11 по 13 квітня студенти 1,2 та 4 курсів разом з викладачами сумлінно готували бігові доріжки, сектори для стрибків у довжину й метань.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту висловлює подяку всім студентам та викладачам факультету фізичного виховання, які взяли участь у місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота» та пропонує усім активно і дружно долучитися до прибирання та облаштування спортивних майданчиків за місцем навчання або проживання і зробити свій вклад у здорове майбутнє всієї України.

Також пропонуємо надсилати фото відремонтованих та облаштованих спортивних майданчиків на адресу відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту molod@slavrada.gov.ua для подальшого висвітлення у ЗМІ та на сайті міської ради.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: