Державні банки готові з квітня почати кредитування підприємців у зоні АТО

Банківські установи Донеччини і Луганщіни готуються до виконання змін закону "Про тимчасові заходи на період проведення АТО" із відновлення можливостей розвитку малого і середнього бізнесу з використанням позикового фінансування на території проведення АТО".

«Ми готуємося працювати за змінами в законі, - прокоментував журналісту «Бізнес-Схід» представник Ощадбанку в Донецькій області. - Про умови кредитування малого і середнього бізнесу в зоні АТО більш точно ми зможемо говорити вже в квітні, коли почнемо працювати за цьому напрямку».

Представник банківської установи запевнив, що зараз вже ведеться робота з підготовки до запуску кредитування підприємців на Донбасі.

Нагадаємо, що три роки тому на території Донецької та Луганської областей був введен мораторій на стягнення за договорами іпотеки та застави і заблокована можливість укладення нових договорів.

Зараз таке обмеження заважає розвітку малого і середнього бізнесу в прифронтовому регіоні, тому було прйнято рішення про його скасування. 16 березня цього року Порошенко повідомив у Твіттері про внесення змін до закону "Про тимчасові заходи на період проведення АТО" із відновлення можливостей розвитку малого і середнього бізнесу з використанням позикового фінансування на території проведення АТО".

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: