Слов’янські поліцейські допомагають водіям, що потрапили в снігову пастку

Під час ускладнення погодних умов поліцейські несуть службу у посиленому режимі, аби запобігти заторам та потраплянню машин з людьми в снігову пастку. Групи реагування поліції націлені на виявлення ділянок автодоріг з незадовільними дорожніми умовами та надання допомоги учасникам дорожнього руху.

У снігові пастки потрапляють як в місті, так і на засніжених трасах. Водії не справляються з керуванням на слизьких ділянках доріг та з’їжджають у сніг на узбіччях. 

Під час патрулювання району співробітники поліції в складі ГРПП (груп реагування) надають допомогу учасникам дорожнього руху, які потрапили у замети й не можуть вибратися зі снігу.

Згідно з прогнозом, впродовж наступних днів в регіоні сніжитиме, зберігатиметься мінусова температура. Поліцейські попереджають: будьте обережні за кермом, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, обирайте безпечний швидкісний режим, враховуйте інтенсивність руху, а також стан транспортного засобу.

Пішоходам, в свою чергу, також необхідно дотримуватись правил переходу дороги – не виходити раптово на проїжджу частину, тому що автомобіль не може миттєво зупинитись. При русі у темну пору доби позначте свій одяг світло відбиваючими елементами.

На автошляхах працює снігозбиральна техніка.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: