Сбежавшую из дома школьницу из Славянска нашли во Львове

Після сварки з матір’ю 14 – літня дівчина втекла з дому. Про зникнення доньки жінка в поліцію не повідомила, через три доби до правоохоронців звернулися викладачі. Як виявилося пізніше, дівчина з подругою і її мамою поїхали у Львів.

16 березня в поліцію надійшло повідомлення від викладачів школи, які повідомили, що вже три дні на заняттях відсутня учениця 8 класу.

Мати школярки підтвердила, що донька вже три доби не приходить додому, а мобільний телефон у неї вимкнений. Жінка вважала, що донька сама повернеться додому і не стала повідомляти в поліцію.

На пошуки підлітка був орієнтований не тільки особовий склад місцевої поліції, а й усі блокпости, патрулі на залізничних і автовокзалах, всі зовнішні авто і піші наряди та суміжні органи.

Паралельно співробітники ювенальної превенції почали опитувати ймовірних свідків: коло друзів дівчини та з’ясовувати контакти і віртуальних друзів у соцмережах.

Пошуки тривали майже добу. Як виявилося, дівчина уїхала у Львів з подругою і її мамою, яку вони запевнили, що рідні знають, де знаходиться дівчина і те, що вона їде на західну Україну.

Співробітники ювенальної превенції склали протокол піклування.

Поліція ще раз звертається до всіх громадян: якщо у вас пропав родич або близька людина, то в першу чергу повідомте про це за номером «102», а вже потім починайте самостійні пошуки. У цьому випадку дорогоцінний час не буде втрачено, і шанси розшукати ваших близьких значно зростуть.

Батьки розшукуваної дівчини будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей".

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: