Прокуратура Донеччини скерувала до суду обвинувальний акт стосовно прокурора–зрадника, який працює на терористів «ДНР»

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування злочинної діяльності колишнього працівника органів прокуратури України.

У ході досудового розслідування встановлено, що мешканець м. Донецька, будучи з жовтня 2014 року звільненим за власним бажанням з посади начальника одного із відділів прокуратури Донецької області, з 2015 року співпрацює з терористичною організацією «ДНР».

На даний час 41-річний зрадник обіймає посаду «начальника управління нагляду за виконанням законів Генеральної прокуратури ДНР».

Посібник терористів й понині посідає свою псевдопосаду, надає злочинні накази, вказівки підпорядкованим йому особам щодо організації та контролю проведення слідства та перевірок, санкціонує незаконні затримання, приводи та розшуки осіб і вчиняє інші протиправні дії, направлені на порушення конституційних прав громадян України, що проживають на тимчасово окупованій території Донецької області.

Дії обвинуваченого кваліфіковано як участь та сприяння діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

На даний час обвинувальний акт спрямовано до суду для проведення заочного судового розгляду.

Чоловікові загрожує до 15 років за ґратами. 

                            Прес-служба прокуратури Донецької області  

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
4

Эта запись была размещена в рубрики: