Майже 15 тисяч слов’янців приєдналися до програми «Безпечний будинок»

"Пілотні" будинки, які були обрані для втілення програми безпеки, вже на порядок підвищили свою безпеку. Поліцейські спільно з головами ОСББ, ЖКГ, представниками місцевої влади та жителями провели комплекс превентивних заходів, які сприяють попередженню злочинів.

 Проект "Безпечний будинок" входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян. Ця програма допомагає мешканцям багатоповерхівок самим визначитись із рівнем власної безпеки.

 Після моніторингу всіх умов проживання та проблематики кожного конкретного будинку, складання «дорожньої карти» найбільш гострих питань, правоохоронці розробили рекомендації, щодо підвищення рівня захищеності жителів.

 На сьогодні мешканці 15 багатоповерхівок втілюють «проект безпеки»: придомові території освітлені, заблоковані вільні доступи до підвалів, горищ та технічних приміщень, в деяких будинках вже встановили грати на вікнах першого поверху, всі під’їзди обладнані домофонами на дверях під'їздів. Зараз вирішується питання щодо встановлення камер зовнішнього відеоспостереження.

 Як показує досвід, все це має значне превентивне значення. Побачивши, що об'єкт захищений, зловмисник змушений буде відмовитись від свого злочинного наміру.

Повний комплекс превентивних заходів, рекомендованих поліцією, за статистикою, підвищує рівень захищеності місця проживання на 85-90%. Зокрема очікуваний результат - зниження кількості крадіжок майна на 75-85%

 Також до співпраці долучаються міжнародні організації. Поліція Донеччини вже давно співпрацює з ПРООН на засадах партнерства, зокрема це проекти «Ліга в дії», інтелектуальне відеоспостереження, мобільний додаток «Поліція 102». Зараз громадяни отримують гранти від організації на проект безпеки.

Всі бажаючі приєднатися до програми «Безпечний будинок» звертайтеся до Слов'янського відділу поліції чи до свого дільничного офіцера поліції, або за телефоном 050-983-96-91 з 9.00 до 18.00 години.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

6
2

Эта запись была размещена в рубрики: