У Слов’янську відбувся концерт для пожежних рятувальників

На базі 37-ї Державної пожежно-рятувальної частини 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області відбувся музичний концерт для рятувальників міста до свята «День добровольця».

Захід був влаштований завдяки військовим волонтерам,  які не припиняють надавати всебічну підтримку рятувальникам, які постійно виконують завдання за призначенням, у тому числі у зоні проведення антитерористичної операції та прифронтових зонах.

Артисти групи «Підводні камені» м. Бровари Київської області виконали для присутніх  низку патріотичних пісень. Під час спілкування із фахівцями Служби порятунку співаки зазначили, що вони завжди раді виступати перед справжніми героями, які щодня ризикують власним життям заради життя, здоров’я та добробуту інших.

Рятувальники відзначили високий патріотизм пісень, що лунали з імпровізованої сцени. Співробітники ДСНС висловили волонтерам та артистам  щиру подяку за влаштоване свято та зазначили, що завжди раді подібним заходам.

Альона Сокур, провідний фахівець відділу запобігання НС
Слов’янського районного управління ДСНС України у Донецькій області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: