Розвиток франчайзингу в Україні як елемент розвитку малого та середнього бізнесу

Гармонізація законодавства, котре регулює господарську діяльність представників приватних господарств, з правом ЄС є однією з найважливіших умов поглиблення співпраці вітчизняних виробників МСБ з міжнародними фінансовими та інститутами Європи та країнами-членами ЄС.

Гармонізація норм законів має створити необхідні передумови для інтеграції вітчизняних представників МСБ до Європейського стандарта споживання та сприяти економічному розвитку нашої держави.

За таких обставин малі та середні  підприємства прагнуть перетворитися у  міцних  конкурентів та партнерів для Європейських  підприємств, забезпечуючи собі здобувати опит виробництва у нормах та умовах не тільки для входження у відповідний сектор виробництва та сфери надання якісних послуг, а й для виживання в ньому.

Саме ситуація сьогодення сприяє розвитку франчайзингу в Україні та його все більшого поширення і потребує комплексного інформування сучасних виробників знання про нього.

У нашій державі розвиток малого та середнього бізнесу зазнає певних труднощів, які обумовлені не тільки існуючим законодавством, що не створює сприятливих умов для конкурентоспроможності, а й тим, що контингент зайнятий у цій сфері, як правило, не має необхідних економічних та юридичних знань, без яких неможливе проведення серйозних маркетингових досліджень, прийняття обґрунтованих рішень з проблем, пов'язаних зі збутом товарів і послуг на Європейському ринку, а також виробленням ефективної стратегії і тактики для ведення конкурентної боротьби з компаніями, котрі мають величезний досвід у виробництві, збуті продукції та можуть задовільнити потреби споживача.

Франчайзинг є елементом саме розвитку вітчизняного  малого та середнього бізнесу, а також дієвим засобом  взаємодії сучасного Європейського бізнесу  та МСБ  України.

Франчайзингова система — це взаємовигідне партнерство, бо МСБ  вирішує проблему фінансування в період свого становлення та відповідати  сучасним стандартам, а Європейський бізнес отримує можливість розширити  межи збуту на Українському ринку  та оминути  наявні ризики.

МакДональдс  свого часу став світовим лідером ринку, насамперед саме завдяки тому, що розвивав власну мережу за допомогою франчайзингу.

Франчайзинг є вдалою моделлю зростання для багатьох видів бізнесу, що розв'язує проблеми забезпечення високих темпів розширення, подолання дефіциту фінансування та пошуку мотивованого персоналу.

Тарас Турецков

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
2
Эта запись была размещена в рубрики: Все новости, Выделенные новости, БИЗНЕС КЛУБ. [Постоянная ссылка].

2 Комментарии к: Розвиток франчайзингу в Україні як елемент розвитку малого та середнього бізнесу

  1. Вячеслав говорит:

    Ну и что... из дублирования изделия, копии приличные деньги не заработать. Нужно изобретать новую продукцию, чего нет.

  2. Тарас говорит:

    Это естественное последствие для нашей истории малого бизнеса...У которой нет истории. Все должно быть заимствованным и подражательным - для получение драгоценного опыта. Внутреннего разви­тия, естественного прогресса у украинского бизнесмена нет, одни идеи выметаются новыми, потому что оно не эволюционирует, не вырастают из предыдущих, а появляется откуда-то извне, из внешних обстоятельств. Вся придпринимательская возможность вос­принимается только в готовом виде. не бальше бизнес-плана на 3-5 лет! Поэтому остается лишь непоследо­вательное развитие бизнеса. Типичная картина мелкого бизнесмена 10-5 лет назад производство бетонного "евро" забора, потом автострахование, дистрибютор... Сегодняшний бизнесмен растет только в финансовом направлении, НЕ ВЗРАЩИВАЯ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКУЮ ИДЕЮ. Франшиза - это как нормальный этап, соответствия требованиям цивилизованного рынка, с вырабатыванием опыта предоставления сервиса и производства товара. Если все будет хорошо, так должны вырасти бизнесмены с инициативой. Сегодня, в историческом плане, украинский бизнесмен подобен ребенку, которого не учили самостоятельно думать, а когда он вырастает, своего у него нет ничего, поступки все его знания на поверхности, все знания как бы не актуальны. Увы та­ковы мы сегодня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Другие новости

Новости Redtram

Loading...

Новости MarketGid