Подробиці підриву гранати у Слов’янську від патрульної поліції та штабу АТО


Як повідомлялось раніше, напередодні, 8 березня, патрульні поліцейські отримали від охоронця ринку повідомлення, що в районі БЗС у Слов’янську двоє невідомих ходять по ринку з гранатою та пістолетом.

Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що двоє чоловіків підірвали гранату та побігли у напрямку Слов'янського курорту. У результаті вибуху постраждав 58-річний чоловік. Попередньо - ушкодження м'яких тканин лівої руки, м'яких тканин голови. На місце події викликали «швидку».

Разом з іншими правоохоронцями декілька екіпажів патрульних почали відпрацьовувати прилеглу територію аби знайти порушників.
Пізніше ймовірних порушників було затримано у лісосмузі Слов'янського курорту.

Нарядами патрульної поліції було здійснено охорону місця події.

За повідомленнями видання  Патріоти України, штаб АТО також повідомив про затримання двох українських військових, які відкрили вогонь біля міста Слов'янськ Донецької області. Про це йдеться на сторінці штабу АТО у Facebook.

"8 березня 2018 року біля м. Слов’янськ Донецької області, хуліганські дії двох військовослужбовців Збройних Сил України призвели до застосування ними вогнепальної зброї. Військовослужбовці затримані", – сказано у повідомленні.

За інформацією штабу, органи Національної поліції України та Військової служби правопорядку Збройних Сил України в межах службового розслідування з'ясовують обставини, які призвели до цього.

"Цей ганебний вчинок має негативний вплив на формування іміджу сил АТО, по завершенню проведення службового розслідування винні особи будуть притягнуті до відповідальності", – наголосили у прес-центрі штабу.

3
8

Эта запись была размещена в рубрики: