У Слов’янську вшанували пам’ять бійця “Легіону Свободи” Романа Напрягла

24 лютого 2018 року у Слов’янську  вшанували пам’ять загиблого бійця “Легіону Свободи” Романа Напрягла.

Націоналісти влаштували урочистий мітинг на Соборній площі міста. На заході були присутні батьки сокільця, його друзі та знайомі. Побратими Романа ділились спогадами ще з часів перших протистоянь в місті 2014 року. Голова Слов’янської організації ВО “Свобода” Сергій Лілеєв вручив батькам загиблого легіонера нагороду підрозділу “Карпатська Січ” Медаль Михайла Колодзінського. Пам’ять бійця вшанували хвилиною мовчання та Молитвою націоналістів. Після завершення мітингу всі присутні вирушили до кладовища, де похований Герой.

Сьогодні сумна подія - ми згадуємо Романа. Він був воїном фактично з дитинства, з якого він так і не виріс, бо йому не дала часу на те війна. Наслідками нашого недостатнього опору сепаратизму є втрати наших друзів. Наслідками громадської бездіяльності стають втрати незалежності та територій. Війна триває, майдан не завершений. Легіон Свободи та Карпатська Січ вічно пам’ятатимуть про своїх героїв”, - наголосив очільник Донецького обласного “Легіону Свободи” Юрій Кравецький.

Сокілець Роман Напрягло загинув через два тижні після свого 20-річчя, 26 лютого 2017 року поблизу села Пікузи Волноваського району Донецької области від снайперської кулі. До націоналістичного руху він приєднався буремного 2014 року, 2015-го долучився до лав ВГО "Сокіл" та з однодумцями почав розбудовувати осередок у Слов'янську. Добровольцем їздив на фронт у складі "Карпатської Січі", підтримував військо і як волонтер. 2016 року став до лав 36-го батальйону морської піхоти​.

Прес-служба Донецької обласної організації ВО «Свобода»

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
12

Эта запись была размещена в рубрики: