Стратегічну трасу від кордону з Харківщиною до Бахмута буде повністю відремонтовано

Пріоритети-2018: ремонт міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський

У поточному році на відновлення міжнародної траси М-03 Київ – Харків – Довжанський у загальному фонді Держбюджету передбачено 251 млн грн. Зокрема, у повному обсязі планується виконати поточний середній ремонт 21,2 км, а також розпочати капітальний ремонт 31,0 км дороги.

Після завершення капремонту (перехідних об'єктів на 2019 рік) стратегічну трасу від кордону з Харківщиною до Бахмута буде повністю відремонтовано.

Як відомо, в межах Донецької області дорога пролягає територією Слов’янського та Бахмутського районів. Міжнародна траса М-03 співпадає з найдовшим європейським транспортним коридором Е-40.

Розподіл коштів затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 59, за бюджетною програмою 3111120 «Покращення стану автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський». Додамо, що відновлення об’єктів передбачає й використання коштів від «митного експерименту».

Нагадаємо, торік було відремонтовано 15 км траси М-03. Ділянку дороги поблизу Слов’янська облаштовано системою автономного вуличного освітлення на сонячних фотомодулях. Північно-західні «ворота» Донецької області (стелу на кордоні з Харківщиною на М-03) оснащено  унікальною автономною системою метеоконтролю, відеонагляду та освітлення.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: