Слов’янські та лиманські правоохоронці заступили до охорони громадського порядку на території обслуговування своїх підрозділів

У Слов’янську та Лимані відбувся загальнообласний інструктаж поліцейських та військовослужбовців, що заступили на патрулювання п’ятничним вечором.

Представники керівного складу Слов'янського відділу поліції проінструктували своїх підлеглих, співробітників патрульної поліції та поліції охорони, представників Національної гвардії України. Також на інструктажі були присутні учасники громадського формування з охорони громадського порядку та "Ліги майбутніх поліцейських", які будуть допомагати правоохоронцям та проводити профілактичну роботу із місцевими мешканцями.

Увагу присутніх було привернуто на пильне несення служби, припинення порушень адміністративного характеру, що будуть виявлені на маршрутах патрулювання.

З 21 лютого розпочався практичний етап всеукраїнської операції "Мігрант", цілями якого є виявлення порушників міграційного законодавства та попередження злочинів за їх участю.

Найголовнішими завданнями для сумісних патрулів є уберегти громадян від протиправних посягань та забезпечити проведення антитерористичної роботи в своїй оперативній зоні. Охорона правопорядку буде проходити у центрах Слов'янська та Лиману, а також у їх віддалених мікрорайонах, на авто- та залізничних вокзалах.

Слов’янський відділ поліції
Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: