За тиждень слов’янські поліцейські викрили сімох учасників незаконних бандформувань

В результаті співпраці з небайдужими громадянами, в тому числі і з окупованої території, майже щодня поліцейські виявляють бійців незаконних воєнізованих формувань. Цього тижня серед затриманих - жителі Слов'янська та Лиману у віці від 31 до 52 років.

Виявляти осіб, причетних до окупації регіону і злочинів проти мирного населення правоохоронцям допомагають місцеві жителі. Так, під час оперативно-профілактичного відпрацювання дільничні офіцери поліції отримали інформацію відразу про трьох жителів Слов’янського району, які в 2014 році сприяли НЗФ «ДНР».

Чоловіки, віком 36, 42 та 48 років піддавшись проросійській пропаганді почали свою «кар’єру» з блокування військової техніки ВСУ поблизу г. Карачун.

Затримані розповіли, що до них у селище приїхали озброєні люди у військовій формі без розпізнавальних знаків, в балаклавах, зібрали селян та серед бажаючих поповнити ряди «ополченців» призначили «старших». Новобранців розподілили по блокпостам бойовиків.

Через деякий час для масовки на блокпости стали приїздити автобуси з «тітушками» - жоден з чоловіків не орієнтувався на місцевості. Їх головним завданням було блокувати проїзд техніки ВСУ, провокувати українських військових та агітувати людей поповнювати лави бандформувань.

Згодом місто було звільнене від окупантів, а велика кількість прихильників так званої «ДНР» дезертирували. Майже чотири роки чоловікам вдавалося ретельно переховувати свою зраду. Однак співробітники поліції зібрали докази пособництва терористам, та притягують їх до відповідальності за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: