Поліція Слов’янська попереджає: впускаючи незнайомців до свого житла, літні люди можуть стати жертвами злочину

Придбавши мед у незнайомої жінки, пенсіонерка з Миколаївки втратила 25 тисяч гривень. Поліція займається розшуком зловмисниці та просить громадян бути пильними.

 Вдень до літньої мешканки міста Миколаївка прийшла невідома жінка, яка запропонувала придбати у неї мед. Пенсіонерка погодилась купити для себе банку солодкого продукту, і пішла у кімнату за грошима, при цьому її гостя змогла спостерігати за нею з коридору.

За деякий час після того, як реалізаторка меду пішла, господарка квартири виявила зникнення всіх своїх заощаджень - суми у 25 тисяч гривень. Поліцейським вона повідомила, що залишила підозрювану без нагляду буквально на пару хвилин - коли ходила на кухню за водою для неї.

Отримавши прикмети зловмисниці, правоохоронці розпочали оперативно-розшукові заходи щодо встановлення її особи. За фактом крадіжки розпочато досудове розслідування.

Даний епізод став вже третім подібним, що трапився на території оперативної зони з початку року. У всіх випадках потерпілими були пенсіонери, що занадто довірливо ставились до незнайомих "гостей", після чого залишались без грошей, цінностей та іншого майна.

Поліція нагадує мешканцям Слов'янська та району про те, що необхідно  регулярно пояснювати своїм літнім родичам, як небезпечно спілкуватись з сторонніми, просити їх дзвонити всякий раз, коли незнайомці стукають у двері та під різними приводами наполегливо просять впустити до житла.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: