У Слов’янську учні школи №20 відвідали пожарну частину

Екскурсії до пожежних частин грають велику роль в навчанні підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності, тому що вони залишають у дітей багато вражень. Адже тільки в гостях у рятувальників можна посидіти в величезному пожежному автомобілі, приміряти бойовий одяг, познайомитися з робочими буднями вогнеборців і завдяки цьому, діти краще розуміють і усвідомлюють, як же це важливо дотримуватися правил пожежної безпеки. Так, в гості до слов’янських рятувальників 38 ДПРЧ завітали учні ЗОШ №20 м. Слов’янськ.

В ході екскурсії школярі дізналися як влаштовані та яким обладнанням оснащені пожежні автомобілі, за допомогою яких вогнегасних засобів ліквідуються пожежі. Учням продемонстрували гідравлічний інструмент, за допомогою якого пожежні вилучають постраждалих при виникненні дорожньо-транспортної пригоди. Потім учні подивилися як правильно одягати бойовий одяг рятувальників, а найсміливіші змогли його приміряти.

Крім того, фахівці ДСНС разом з учнями, у формі діалогу обговорили через що може виникнути пожежа, чим можна гасити вогонь, як вести себе при виникненні загоряння чи задимлення в квартирі або школі, приділивши особливу увагу тому, як захистити себе від диму та вогню.

Наприкінці зустрічі юні відвідувачі подякували вогнеборцям за цікаву та пізнавальну екскурсію, а співробітники ДСНС у відповідь побажали хлопцям та дівчаткам відмінного навчання та ще раз нагадали про неприпустимість пустощів з вогнем.

Альона Сокур, провідний фахівець відділу запобігання НС
Слов’янського районного управління ДСНС України у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: