Посилені наряди правоохоронців заступили на охорону правопорядку на святкові вихідні у Слов’янську, Святогорську, Миколаївці та Лимані

Більше 150 поліцейських, бійців Нацгвардії, поліції охорони будуть дбати про безпеку громадян на вулицях міст, в місцях відпочинку, на залізничних і автовокзалах, а також на блокпостах.

Інструктаж нарядів в Слов'янську провів начальник поліції Сергій Альошин. Особовий склад та додані сили орієнтовані на припинення фактів незаконного обігу зі зброєю, боєприпасами та наркотичними речовинами, затримання осіб, які перебувають у розшуку.

Окремо увагу було привернуто на роботу із малолітніми дітьми, які можуть перебувати на вулиці без нагляду дорослих.

Спокій жителів Слов'янська, Святогорська, Миколаївки та Лиману у вихідні дні будуть забезпечувати 30 піших і 5 авто патрулів. Також в оперативній зоні організована робота двох блокпостів.

Начальник поліції довів про оперативну обстановку в Слов'янській оперативної зоні.

З початку тижня поліцейські з незаконного обігу сім разів вилучали наркотичну речовину, встановили двох місцевих жителів, які брали активну участь в бандформуванні, а також затримали трьох громадян, які перебувають у розшуку за скоєння кримінальних правопорушень.

Також в поліцію звернулися 28 місцевих жителів, які повідомили про те, що ним заподіяні тілесні ушкодження. Більша кількість бійок сталася в результаті розпивання алкогольних напоїв.

Крім цього поліцейські задокументували дві дорожньо-транспортні пригоди: одна людина загинула, одна - травмована.

Також, щоб нагадати дорослим про їх батьківські обов’язки діти з «Ліги майбутніх поліцейських» Слов’янська вийшли на вулиці міста з закликом не залишати своїх дітей без догляду.

«Озброївшись» інформаційними листівками лігівці, разом із інспекторами ювенальної превенції роздавали та розклеювали їх в місцях де найчастіше бувають батьки з маленькими дітьми: гральних майданчиках, торгівельних закладах, на площах та в інших містах.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: