У Слов`янському районі нагородили кращих спортсменів 2017 року. Фото

Прихильники і шанувальники спорту, спортсмени Слов’янського району зібралися сьогодні, 16 лютого, в Слов’янській райдержадміністрації, щоб привітати тих, хто має талант, певні здібності, хто доклав багато зусиль, щоб досягти значних успіхів.

Ось сидять у залі скромні хлопці та дівчата. І це вони сприяють розвитку спорту в Слов’янському районі, створюють його імідж, прославляють далеко за межами області.

Серед присутніх - також учасники АТО, яких було, в першу чергу,  нагороджено Відзнакою Президента України - Дмитро Білоус, Азмет Жуков,  Олександр Даниленко.

Церемонію нагородження кращих спортсменів - переможців  традиційної спартакіади «Здоров’я»  серед сільських та селищних рад розпочав голова Слов’янської  райдержадміністрації Євген Данилюк.

За зайняте 3 місце була нагороджена команда Маяківської сільської ради. За 2 місце - команда Долинської сільської ради, за 1 місце - команда Хрестищенської сільської ради.

За підсумками змагань серед об`єднаних територіальних громад (ОТГ) 3 місце виборола команда Андріївської сільської ради, 2 місце - команда Миколаївської  міської  ради, 1 місце - команда Черкаської  селищної  ради.

Оплесками привітали присутні нагороджених призерів та переможців.

І хто із чоловіків не захоплюється футболом? Хоча є серед прихильників цього виду спорту також жінки. Без сумніву, це - пріоритетний вид спорту в Слов’янському районі.

І сьогодні голова Слов’янської районної ради Костянтин Черніков нагороджував переможців у номінації «Чемпіонат району по футболу»: за зайняте 3 місце - команду Черкаської  ОТГ, за 2 місце - команду Билбасівської селищної ради, за 1 місце - команду Хрестищенської  сільської ради.

Нікому не треба доводити, що спорт- улюблене заняття самих рухливих, веселих і бадьорих – наших дітлахів, учнів.

Переможцем спартакіади серед шкіл району визнана Билбасівська ЗОШ I-III ступенів, на 2 місці - Райгородоцька ЗОШ, на 3 місці - Долинська ЗОШ.

Серед шкіл ОТГ за зайняте 1 місце в спартакіаді школярів району було нагороджено Черкаську ЗОШ № 1, за зайняте 2 місце - Привільську ЗОШ, за 3 місце - Сергіївську  ЗОШ.

Серед шкіл I-II ступенів за зайняте 1 місце в спартакіаді школярів району нагороджено  Билбасівську ЗОШ I-III ступенів, за 2 місце - Дмитрівську ЗОШ, за 3 місце - Богородичанську ЗОШ.

Були визначені і кращі спортсмени та тренери району.

Так, кращим спортсменом 2017 року став Кутелія Денис (село Хрестище), а кращою спортсменкою 2017 року стала Романенко Аліна (селище Райгородок).

Кращими тренерами 2017 року визнані Максим Рипунов та Софія Дарчук.

Почесний гість - директор департаменту з фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації  Володимир Мицик вручив керівнику відділу у справах  сім'ї, молоді та спорту Слов'янської райдержадміністрації Івану Костянецькому Подяку Національного олімпійського комітету України.

Виступаючи, він сказав, що Слов’янська районна адміністрація, адміністрації сільських та селищних рад постійно піклуютьс станом фізичного виховання дітей та молоді  району. Завдяки їх зусиллям з`явилися на території сіл та селищ спортивні майданчики зі штучним покриттям, майданчики з антивандальним тренажерним обладнанням.

Сертифікати на стипендію одержали найкращі молоді спортсмени району: Романенко Аліна (селище Райгородок), Пшенічна Карина (селище Райгородок), Чорна Єлизавета (селище Билбасівка), Орєшкін Андрій (селище Райгородок), Роженков В’ячеслав (селище Билбасівка), Лепеха Вікторія (селище Билбасівка), Кутелія Денис (селище Хрестище), Стукало Євген (село Маяки).

На протязі урочистості дарували спортсменам чудові пісні, танці аматори та творчі колективи сел Дмитрівка, Сидорове, селищ Райгородок та Билбасівка, районної школи мистецтв.